Vítejte na stránkách YOUNGTIMER KLUBU při RCA VH

YOUNGTIMER KLUB při RCA Velká Hleďsebe vznikl v roce 2006, kdy jsme omezili aktivity v rámci okruhového sportu a začali jsme se věnovat různým prezentacím činnosti klubu. Zjistili jsme, že většina našich členů má nostalgický vztah k vozidlům, se kterými se setkával ve svém mládí a to jak ve skutečosti, tak i pouze v časopisech či jiných médiích.

Celá řada výrobců RC modelů a doplňků má ve svém výrobním programu tyto nádherné modely a to také rozhodlo, že se touto klasikou 60-tých až 80-tých let budeme v rámci RC sportu zabývat i nadále.

V současné době máme ve stavbě několik škodovek, pár rally aut z 80- tých let, ale díky akcím v nedalekém Chodovaru máme funkční hlavě MINI COOPERY. Díky hlavním aktivitám v RC TRUCK TRIALU není dostatek času modely dokončit. Ale i v RCTT máme své "miláčky" a to PRAGU S5T, TATRU 805 a IFU W50. O průběhu staveb některých modelů budeme informovat v sekci "TECHNIKA"

 

Na těchto stránkách vás budeme informovat o akcích klubu, postupně budeme doplňovat klubovou sbírku a případné technické informace.